Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Tez uwazam, ze Ci ktorzy jezdza starymi BMW są wiesniakami ale nie kazdy raczej wiekszosc ludzi i prawda jest taka, ze kierowca jest winny a nie samochod chyba ze byl niesprawny samochod tejze marki ale to tez wina czlowieka ze nie dba sie o samochod, jak lubic BMW to nowe bo sa ladne ale stare blachy to wstyd jezdzic BWMowka bo wiekszosc uwaza ze jezdza nimi wiesniaki, dresiarze itp. a wszystko przez tylny naped i super lans haha zal
jaki ty guuuuuupi jestes to szkoda mówić i komentować, jak co najmniej 90% postów, głupota kierowcy nie zalezy od marki samochodu- btw. nie pozdrawiam wieśniaka w poldku z ul.piłsudzkiego ktory dzis rano popisał sie chamstwem..zazdrość czy głupota...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty taki hej do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KORO napisał:
tak?jechales moze drogi kolego srebrna toyota na blachach LC?jesli tak TO powiem ci KRETYNIE-bo inaczej ciebie nazwac nie moge!!! ze ISTNIEJA TAKIE URZĄDZENIA JAK LUSTERKA!JAK ZACZYNAM MANEWR WYPRZEDZANIA I DOJEZDZAM NA TWOJĄ WYSOKOSC ,ZNAD PRZECIWKA JEDZIE AUTO A TY DODAJESZ GAZU TO KTO TU ku*** NIE MA WYOBRAZNI???NAZYWASZ LUDZI DRESIARZAMI pier***ONY BEZMOZGU,A SAM ZACHOWUJESZ SIE JAK KUBICA NA TORZE!CIESZ SIE ZE SKONCZYLO SIE TAK A NIE INACZEJ! co do moich kolegow co zgineli wczoraj i waszych żalosnych komentarzy -NIEWAZNE JAKI MODEL I MARKA -NIEWAZNE ILE MIELI NA ZEGARZE I CO BYLO PRZYCZYNA-WAZNE JEST TO ZEBY WYCIAGNAC WNIOSEK Z TEJ TRAGEDII.NIESTETY ZYCIE JEST TAKIE A NIE INNE.teraz pozostal nam tylko smutek.
żle oceniłeś prędkość a jak się nie ma czym wyprzedzić to trzeba poczekać a nie pchać na drugiego za wszelką cenę-sam możesz się zabijać ale dlaczego inni mają cierpieć za twoje błędy - jeżeli nie zmienisz podejścia dołączysz do swoich kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było kiedyś takie zdarzenie.24-LATEK trzy razy został trafiony "za pasy" w ciągu dwóch miesięcy.Jego "starsi" wręcz chcieli pozabijać policjantów,że się "uwzięli".Już nie żyje-uciekał przed TIR-em do rowu.Gdyby miał zapięte pasy to mógłby przeżyć......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WBA napisał:
He Barany tylko zazdrościcie że ktoś jezdzi bmw....i ktoś mu droge zajechał Wiec nie odzywajcie się jak nie wiecie.....
...przecież tam nikogo nie było więc kto mógł mu drogę zajechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla zmarłych i ich rodzin, ale wszystko to wynik bezmyślności tych dzieciaków. jeśli nie było szans na ich wyratowanie, to ile musieli mieć na liczniku?! nie mówię, że dobrze im tak. NIE! bardzo mi ich żal. ich i ich rodzin. mieli przed sobą całe życie, a tak bezmyślnie je stracili... a pasy są po to żeby je zapinać. zapięte pasy nie oznaczają że jesteś mięczakiem, wręcz przeciwnie - świadczą o tym, że myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera mieli pasy, nie mieli, jechali bmw czy innym samochodem... jakie to cholera ma znaczenie???? no jakie???? cierpią ich rodziny i bliscy. dajcie sobie na luz, w takiej chwili najgorsze jest, że już się z nimi nie spotkamy, nie zobaczymy... tak bardzo chcemy, żeby to był tylko zły sen, z którego zaraz się obudzimy [*] a większość obraża, wyzywa od buraków, wieśniaków, bezmózgów, półgłowków; boże nóż się otwiera jak czyta się jacy ludzie są chamscy, obłudni i bez żadnego współczucia.. ze selekcja naturalna.. boże.. takim ludziom powinno być odebrane miano "człowieka"; widocznie nikt z was nie przeżył takiej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julkaaa napisał:
zgadzam się z komentarzem u góry.. patałachy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwele nawet nie wiecie co to znaczy zobaczymy chu...je jak wy się po wypijacie . Też będziecie tak cisnąć na forum ,zazdrośnicy widać ze macie po...je***e w tych łbach.wy jesteście sami wieśniakami zazdrościcie i tyle ten chłopak miał wieciej kasy niż widziałeś kur... w życiu i tyle nie bedziesz miał ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze powiedziane miał i nikt tu nikomu kasy jak to określiłeś nie zazdrości na szczęście nie zabili nikogo niewinnego a wy wszyscy powinniście wziąć z tego przykład i nie popełnić podobnego błędu bo oni popełnili i dlatego tak się stało a nie upierać się że to nie ich wina bo to jest ich wina w 100%. Wyrazy współczucia dla rodzin oraz przyjaciół [*][*][*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNIJCIE TE RYJE !!!!!!!!!!!!!!!!! MAM NADZIEJE ŻE WAS WSZYSTKICH, CZUBKI BEZ SERCA SPOTKA COŚ GORSZEGO !!! ŻYCZE WAM TEGO !!! NIC NIE WIECIE, NIE ZNALIŚCIE ICH TO SIE NIE WYPOWIADAJCIE !!! ZJEBY GENETYCZNE !!! MAM NADZIEJE ŻE JAK ZGINIE KTOŚ WAM BLISKI TO TEŻ DOSTANIECIE TAKIE KOMENTARZE !!! SKUR***WY***SY***NY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę uszanujcie zmarłych i ich rodziny!!! To co macie do powiedzenia zatrzymajcie dla siebie!! Ten kto chce wyciągnąć z tego wniosek na pewno to zrobi!!!! Dajcie już spokój!!! Sprawiacie Nam najbliższym znajomym OGROMNĄ PRZYKROŚĆ nie wspomnę już o rodzinie!!!!! Ten kto ich nie znał nie ma prawa wypowiadać się na ich temat!!! Nikt nie wie jak to naprawdę było. Nie snujcie głupich domysłów!!! PROSZĘ O TROCHĘ SZACUNKU!!!!!! Pokój Waszym duszom!;(;(;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , zlitujcie się tu już jest mało ważne kto zawinił . Wyzywacie ich od wieśniaków i najgorszych a wcale ich nie znaliście . Postawcie się w sytuacji rodzin , a może jeśli nie rodziców czy rodzeństwa to dziewczyny pomyśl jak ona się teraz czuje , jak czują się rodzice którzy stracili ukochanego syna jak oni przezywaja to , teraz to oni beda się zadręczać .Nie wiem czy chciałbyś czytać tak potworne rzeczy jakie tutaj wypisujecie . Nie powiedziane , że nie zdarzy się to tobie w przyszłości teraz możesz pisać ze nie ale czy będzie tak naprawdę . Uszanujcie ich pamięć , i nie wypisujcie takich głupot . Przecież nic wam nie zrobili takiego . PS . pomyśl , jak zachowasz się w sytuacji gdy zginął Twoi znajomi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajeże je***y ciekawe jak byś sie czuł jakby twój kolega zginą tak tragicznie. Masz naje***e we łbie że tak ku*** piszesz. Cwelu je***y nie wyobrażasz nawet sobie co czuje rodzina, dziewczyna, i koledzy czyli ja. Jeśli jesteś takim kozakiem to przyjedz do wierzbicy i powiedz mi to prosto w oczy. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Cweluchu!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajeże je***y ciekawe jak byś sie czuł jakby twój kolega zginą tak tragicznie. Masz naje***e we łbie że tak ku*** piszesz. Cwelu je***y nie wyobrażasz nawet sobie co czuje rodzina, dziewczyna, i koledzy czyli ja. Jeśli jesteś takim kozakiem to przyjedz do wierzbicy i powiedz mi to prosto w oczy. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Cweluchu!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy kto pisał pisze i będzie pisł co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie zastanawiam, czy dobra materialne sa dla ludzi wyznacznikiem tego kto jaki był?? Na tym forum wiekszosc z was utwierdza mnie w tym przekonaniu. Mylicie sie i to bardzo. W wypadku zginał moj kuzyn i kolega, do tej pory nie moge w to uwierzyc, ta śmierc zaskoczyla wszystkich. Łatwo jest wyzywac kogos od wiesniakow, ale czy w ten sam sposob potraktowałbys osobe bliska Tobie? Uszanujcie nasze uczucia, dajcie nam pozegnac Radka i Michała w spokoju, bez spekulacji, wyzwisk i nieprawdziwych ocen. To co tu piszecie na tym forum, dla was to tylko puste słowa, a dla rodziny i znajomych kolejna szpilka w cierpiace serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy zawsze zapinacie pasy jak macie do przejechania kilometr na prostej drodze w nocy? i tak się składa że wcale nie wracali z "wiejskiej zabawy" zastanówcie się nad sobą, jestem z rodziny jednego z chłopaków i pomyślcie jak rodzina się czuje czytając wasze deb***ne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy zawsze zapinacie pasy jak macie do przejechania kilometr na prostej drodze w nocy? i tak się składa że wcale nie wracali z "wiejskiej zabawy" zastanówcie się nad sobą, jestem z rodziny jednego z chłopaków i pomyślcie jak rodzina się czuje czytając wasze deb***ne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy zawsze zapinacie pasy jak macie do przejechania kilometr na prostej drodze w nocy? i tak się składa że wcale nie wracali z "wiejskiej zabawy" zastanówcie się nad sobą, jestem z rodziny jednego z chłopaków i pomyślcie jak rodzina się czuje czytając wasze deb***ne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...